CZY WIESZ JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TWÓJ PROGRAM?

Gotowe realizacje


Słownictwo – program do nauki języka angielskiego wykonany dla firmy Kompas ze Szczecina. Innowacyjność programu polega na nauce słówek wg kategorii. Użytkownik po wybraniu kategorii z której chce się nauczyć słówek, poznaje partię wyrazów, które utrwala w 24 ćwiczeniach.  Aplikacja posiada intuicyjny system powtórek, który pozwala dbać o systematyczne powtarzanie poznanych słówek. W każdym momencie użytkowania programu użytkownik ma dostęp do pełni funkcjonalnego słownika. Wszystkie wyrazy jak i przykładowe zdania posiadają wymowę. Program posiada bardzo ciekawą grafikę. Aplikacja wykonana za pomocą kompilatora Delphi.


Internetowy System Kredytowy – strona internetowa wykonana dla firmy Paduch z Katowic specjalizującej się w kredytach krótko-terminowych.  Program gromadzi i analizuje dane kredytobiorców i kredytów. Monitoruje przeterminowanie, sugerując wydruk odpowiedniego pisma przed-sądowego dla nierzetelnych klientów. Aplikacja wykorzystująca języki HTML, PHP i JavaScript oraz bazę danych MySQL.


Surfbar – pierwszy polski program typu oglądaj reklamy i zarabiaj wykonany dla firmy Surfbar z Bartoszyc. Jest to o niewielkich rozmiarach aplikacja, która wyświetla zmieniające się reklamy. Program można ustawić sobie w dowolnym miejscu na ekranie, tak aby jak najmniej przeszkadzał w użytkowaniu innych aplikacji. Czas pracy Surfbara przeliczany jest na punkty, które raz w miesiącu przeliczane są na pieniądze, które można wypłacić po przekroczeniu minimalnej kwoty. Aplikacja wykonana za pomocą kompilatora Delphi w połączeniu z PHP wykorzystujące połączenie z bazą MySQL, strona internetowa wykonana w języku HTML, PHP i JavaScript.


OSK Leszek – dla szkoły jazdy LESZEK wykonaliśmy stronę www.


Zadzwoń: 606 621 957